Maak kennis met het team jongerenwerk Vught

Wij zijn Patriek van de Sanden, Abdel Jaouad, Pepijn Giesbers en Anne Verhappen (v.l.n.r.).

Graag stellen wij ons even voor als het Jongerenwerkteam. Te beginnen met Patriek van de Sanden, ons (oude) vertrouwde gezicht. Sinds jaar en dag is hij het gezicht van het ambulant jongerenwerk in Vught. Hij houdt zich graag bezig met de jongeren op straat en ondersteunt ze dan ook graag in samenwerking met Elzenburg en zijn project Pitstop en zijn netwerk in cultuur en sport.
Via patriekvandesanden@welzijnvught.nl en 06-467 681 12 is hij te bereiken.

Gelukkig hebben wij sinds februari j.l. ondersteuning van Abdel Jaouad, onze tweede ambulant jongerenwerker.
Samen met Patriek zoekt hij waar jongeren op vast lopen juist naar kansen, mogelijkheden en perspectief.
Abdel is bereikbaar via abdeljaouad@welzijnvught.nl en 06-215 971 65.

Het liefst werken wij ook met een dame in ons team. Gelukkig hebben wij hiervoor Anne Verhappen, samen met Patriek voert zij het project Pitstop uit.
Dit project biedt een veilige manier waar jongeren hun verhaal kwijt kunnen, advies kunnen vragen of zich even kunnen opladen. Door haar te bellen op 06-253 853 09 of te mailen anneverhappen@farent.nl is zij bereikbaar.

Ten slotte heeft Pepijn Giesbers als jongerenweker collectieve preventie zich in april aangesloten bij ons team. Hij arrangeert, faciliteert, ontwerpt en organiseert verschillende projecten zoals 18+ en dan?, Dit is IK!? en Let’s Talk About… (dat deze maand van start is gegaan).
Hij is te bereiken via pepijngiesbers@welzijnvught.nl en 06-118 556 25.

Naast onze individuele contactgegevens zijn wij ook op social media te vinden als JongerenWerkVught.
Mocht je vragen hebben, schroom dan vooral niet ons te bereiken per mail, belletje of Whatsapp.