Coronavirus en de vraag naar hulp

Vught voor Elkaar biedt helpende hand

Door de Coronacrisis worden de oudere en kwetsbare bewoners van onze gemeente extra hard getroffen. Ook mensen die werken in de zorg, logistiek of de hulpdiensten moeten nu alle zeilen bijzetten. Om iedereen die het nodig heeft een helpende hand te bieden, heeft Vught voor Elkaar besloten voor de gemeente Vught een telefoonnummer beschikbaar te stellen voor hulpvragen.

Vught voor Elkaar helpt!

Telefoonnummer 06-518 666 60

 

Op werkdagen van 10:00 tot 15:00 kunt u rekenen op onze vrijwilligerskracht
Dit telefoonnummer is van maandag tot en met vrijdag 10:00 uur ’s-ochtend tot 15:00 uur ’s-middag bereikbaar voor hulpvragen. Boodschappen doen, de hond uitlaten, medicijnen ophalen, of gewoon even behoefte aan een praatje? Onze vrijwilligers staan voor u klaar en helpen u graag!

Aarzel dus niet als u of uw huishouden hulp nodig heeft. Bel ons! Er zijn heel veel mensen in onze gemeente die u graag een helpende hand bieden.